HAKKIMIZDA

Hakkımızda

YAPI SEKTÖRÜ TECRÜBEMİZ (1992 – 1996)

Şirket kurucularımızdan E. Deniz ‘in  1992 ve 1995 yılları arasında İstanbul’un Ümraniye ilçesindeki EVKO  MÜHENDİSLİK bürosunda plan ve proje çizimi ile başlayan sektör deneyimi,  13 Kasım 1995 yılında Kadıköy ilçesindeki ARZIK İNŞAAT A.Ş. firması ile devam etti. Burada inşaat projeleri konusunda, özellikle çizimleri teknolojik ortama aktarma konularında bilgi sahibi oldu. Devamında yine Kadıköy ’deki NUR YETKİN MÜHENDİSLİK bürosunda elektrik ve makine çizim teknikleri konusunda deneyim kazandı.

 

OFİS BÖLME SEKTÖRÜ TECRÜBEMİZ (1996 – 2004)  

E.Deniz ‘in modüler ofis bölme sektörüne girmesi   8 Temmuz 1996 yılında oldu. Bu tarih aynı zamanda DEKOSİS ‘in temellerinin atıldığı milat yılı oldu. Ümraniye’nin sanayi bölgesi olan Dudullu ’da, sektörünün en iyi firmalarından olan, H.Karamert ‘in yönetim kurulu başkanı olduğu  MERT İNŞAAT A.Ş. ‘nin teknik departmanında çalışmaya başlaması ile 1999 Ağustos ayına kadar modüler ofis bölmelerinin, keşif, ölçülendirme, projelendirme, üretim ve montaj safhalarında yüzlerce işi yürüterek başarılı çalışmalar yaptı.

1999 Yılında Bayrampaşa ‘da A. Gülgönül  ve Ş. Bozkurt  tarafından, işyeri  ve mağaza dekorasyonu alanında hizmeti için yeni kurulmuş olan ÇAĞRI İNŞAAT ve GIDA A.Ş. firmasında teknik departman kurmak ve tasarım - planlama konularında faaliyet göstermek üzere anlaşmaya vardı.

2000 Yılının başlarında Ümraniye Dudullu ‘daki Mert İnşaat firmasının devamı olan GRUP YAPI şirketinde yeni dönem için tekrar anlaşmaya varıldı. Çift cam arası jaluzili bölme imalat ve uygulama konularında çalışmalar yapıldı. Şantiyelerin sevk ve idari yönetimleri yapıldı.

2000 Yılının Mayıs ayında, ofis bölme sektöründe ivme kazanmaya başlamış ve ciddi projelere imza atan Ümraniye GÜNTAŞ İÇ YAPI SİSTEMLERİ şirketinde teknik departman sorumlusu olarak işe başladı. 3 Yıllık bir birliktelikte sorumluluklar alarak modüler bölme alanında daha fazla deneyim ve tecrübe kazandı.

Bayrampaşa Çağrı İnşaat ‘tan ikinci kez iş teklifi gelmesi üzerine Kasım 2003 tarihinde kısa süreli anlaşma yapıldı. Bu süre içerisinde firmanın aksayan sorunları giderildi ve kurumsal bir marka olma konusunda adımlar atıldı. Firmaya Çiftcam arası jaluzili bir bölme sistemi tasarlayarak üretici pozisyonu kazandırdı (bu firma 2006 yılında kapatılmış ve ismi başka kişilerce kullanılmaya başlanmıştır).

 

ŞİRKET TARİHÇEMİZ (2004 – Devam ediyor …)

1 Ocak 2004 Tarihinde E. Deniz, M. Güleç ve A. Güleç bir araya gelerek DEKOSİS DEKORASYON SİSTEMLERİ şirketini kurdu. Ofis merkezi ve imalathane olarak Ümraniye Esenşehir  ’de faaliyete başladı. Mayıs 2004 ‘de MODÜLEX markası ile çift cam arası jaluzili monoblok üniteli ofis bölme sistemlerinin kalıpları tasarlanarak imalata geçildi. 2004 Haziran ayında kendi bölme sisteminin ilk uygulamasını yapan DEKOSİS, ülkemizdeki sayılı monoblok üniteli modüler bölme üreticileri arasına girmiş oldu.

Daha ilk yılında hedeflenen düzeyinin üzerine çıkan DEKOSİS, büyümeye giderek 19 Nisan 2005 yılında DEKOSİS DEKORASYON SİSTEMLERİ SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.  ünvanı ile İstanbul Çekmeköy ‘deki iki katlı ofis ve imalathane merkezine taşındı. Burada da büyük projelere imza atmış ve büyümeye devam etmiştir.

1 Mart 2007 Tarihinde şirketin tüm hisseleri E.Deniz tarafından satın alınarak şirkete güçlü bir ivme kazandırılmıştır. Şirketin cirosu büyüyerek sektörlerinde önemli markalar olan yüzlerce firmaya ofis bölmeleri konusunda hizmet verilmiştir.

1 Ocak 2020 Tarihinde İstanbul’un Sancaktepe ilçesinde yine iki katlı ve daha modern olan yeni merkezine taşındı. Burada alüminyum bölümü, cam bölümü, PVC fitil bölümü, ahşap bölümü, iç montaj bölümü, aksesuar bölümü, depo bölümü ve ofis bölümü olmak üzere tam teşekküllü olarak çalışmalarına devam etmektedir.

 

AMACIMIZ ve HEDEFLERİMİZ

Öncelikli amacımız ofis bölmeleri konusunda en iyi hizmeti, en uygun fiyata müşterilerimize sunmaktır. Bu konuda bugüne kadar yaptığımız işler bu amacımıza ulaştığımızın ispatıdır.

Biz Türkiye’nin en büyük ofis bölme üreticisi değiliz, en ucuz bölme sistemini biz satarız diye iddiamızda yok, ancak en kaliteli ofis bölme sistemlerini, en uygun bütçelere göre müşterilerimize sunacak gücümüz, tesisimiz, ürün yelpazemiz ve çeyrek asırlık tecrübemiz var.

Ofis bölmelerine yüksek bedeller ödeyerek firma giderinizi arttırmak veya değerinden düşük fiyatlara ucuz diye yapılan ve satış sonrası sorunlar yaşayabileceğiniz kalitesiz bölmeler yaptırmak yerine size tam değerinde, her bütçeye uygun 10 farklı bölme sistemlerimizle hizmet sunmaktayız.

Mevcut sistemlerimizi ar-ge çalışmalarımız ile daha da geliştirerek standart normlarının üzerine çıkma hedeflerimiz 2020 yılında da sürecektir.

Sizleri de sektörlerinin en tanınmış firmalarının yer aldığı, müşteri portföyümüzde görmek dileğiyle.

 

                                               DEKOSİS DEKORASYON SİSTEMLERİ SANAYİ ve TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

DEKOSİS’in kurulması öncesi ve sonrasında kazandığımız birikimimizde pay sahibi olan ;

Evko Mühendislik – İnş.Müh. Turan Zengin ‘e

Arzık İnşaat kurucuları – Mimar Mustafa Cevat Arzık ve Mimar Fuat Arzık ’ a

Nur Yetkin Mühendislik kurucusu – Elk. Mühendisi Seda Nur Yetkin ‘e

Mert İnşaat A.Ş. ve Grup Yapı Ltd. Şti. yönetim kurulu başkanı – Hüsnü Karamert ‘e

Çağrı İnşaat ve Gıda A.Ş. kurucularından – Aydın Gülgönül ve Şemistan Bozkurt ‘a

Güntaş İç Yapı Sistemleri kurucularından – Hasan Güngörmez ve Muhlis Güngörmez ‘e

DEKOSİS ‘in kuruluşunda yer alan – Mümin Güleç ve Abdullah Güleç ‘e

DEKOSİS ’e 16 yılda çeşitli kademelerde hizmet vermiş olan 70’e yakın personelimize

Ve

Ofis bölme işlerinde bizi tercih eden 500’den fazla kurumsal müşterilerimize

EN DERİN SAYGI ve ŞÜKRANLARIMIZI SUNARIZ.

©2020 - DEKOSİS. Tüm Hakları Saklıdır. TTKobi Hazır Web Sitesi